$1,400,000
- Land
- 2.29 Acres
- $611,354 per Acre
3503 Golf Club Dr, Carson City, NV 89705
3503 Golf Club Dr, Carson City, NV 89705$1,400,000
3503 Golf Club Dr, Carson City, NV 89705
3503 Golf Club Dr, Carson City, NV 89705$580,000
961 Sunup Ct, Carson City, NV 89705
John Brummer RE/MAX Gold-Carson City
$799,000
140 Walton Toll Rd, Carson City, NV 89705
140 Walton Toll Rd, Carson City, NV 89705$1,495,000
220 Overlook Dr, Carson City, NV 89705
220 Overlook Dr, Carson City, NV 89705$709,000
1086 Tee Dr, Minden, NV 89423
Dustin Urton Red Hat Investments
$460,000
1012 Mica Dr, Carson City, NV 89705
Andrea Villarreal RE/MAX Professionals-Reno
$525,000
2953 Jacks Ct Unit 71, Carson City, NV 89705
2953 Jacks Ct Unit 71, Carson City, NV 89705$1,999,900
121 Chamberlain Ct, Carson City, NV 89705
121 Chamberlain Ct, Carson City, NV 89705$1,195,000
245 Redding Way Unit 226, Carson City, NV 89705
245 Redding Way Unit 226, Carson City, NV 89705$4,500,000
273 Mill Race Loop, Carson City, NV 89705
Georgia Chase Chase International - ZC
$1,350,000
3584 Knob Point Trail, Carson City, NV 89705
3584 Knob Point Trail, Carson City, NV 89705$533,000
973 Sunview Dr, Carson City, NV 89705
Marleane Scott M Scott Properties
$1,950,000
546 Headwaters Way Unit 364, Carson City, NV 89705
546 Headwaters Way Unit 364, Carson City, NV 89705$299,000
917 Loyola St, Carson City, NV 89705
Lisa Williams Berkshire Hathaway HomeService
$825,900
2941 Portrush Dr, Carson City, NV 89705
Lynette Kruger Coldwell Banker Select RE M
$848,000
569 Headwaters Way, Carson City, NV 89705