$250,000 Open Mon 10AM - 7PM
- Land
- 10 Acres
- $25,000 per Acre
0 Stepp Unit 2612765, Kingston, OK 73439
0 Stepp Unit 2612765, Kingston, OK 73439Explore Similar Homes Within 25 Miles of Carter County, OK
$250,000 Open Mon 10AM - 7PM
0 Stepp Unit 2612765, Kingston, OK 73439
0 Stepp Unit 2612765, Kingston, OK 73439$294,990 Open Fri 12PM - 4PM
3884 Rose Hill Ct, Denison, TX 75020
Ben Caballero HomesUSA.com
$449,000 Open Sun 1PM - 3PM
230 Bent Oak Dr, Pottsboro, TX 75076
Mark Hudson Steve Cook & Co, REALTORS
$230,000 Open Sat 11AM - 1PM
732 W Bullock St, Denison, TX 75020
Brittany Stewart EXP REALTY
$899,000 Open House 5/24
154 Vista Ct, Pottsboro, TX 75076
Frank Ventura Easy Life Realty
$240,000 Open Sat 11AM - 1PM
3013 Belle Ave, Denison, TX 75020
Stacy Ozuna RE/MAX Signature Properties