$1,463,000
- Land
- 113 Acres
- $12,947 per Acre
Red River City Rd, Cartwright, OK 74731
Red River City Rd, Cartwright, OK 74731$1,463,000
Red River City Rd, Cartwright, OK 74731
Red River City Rd, Cartwright, OK 74731$80,000
10 Trails End Ln, Cartwright, OK 74731
10 Trails End Ln, Cartwright, OK 74731$450,000
00 N 4th Ave, Cartwright, OK 74731
00 N 4th Ave, Cartwright, OK 74731$1,463,000
0000 Red River, Cartwright, OK 74731
0000 Red River, Cartwright, OK 74731$69,000
92 White Oak, Cartwright, OK 74731
92 White Oak, Cartwright, OK 74731$69,000
83 Persimmon St, Cartwright, OK 74731
83 Persimmon St, Cartwright, OK 74731$425,000
0 Cove Rd, Cartwright, OK 74731
0 Cove Rd, Cartwright, OK 74731$58,750
0 N A Unit 1211811, Cartwright, OK 74731
0 N A Unit 1211811, Cartwright, OK 74731$350,000
59 Hickory St, Cartwright, OK 74731
59 Hickory St, Cartwright, OK 74731$80,000
0 71st Unit 2540064, Cartwright, OK 74731
0 71st Unit 2540064, Cartwright, OK 74731$395,000
TBD State Hwy 75, Denison, TX 75020
TBD State Hwy 75, Denison, TX 75020