$37,500
- Land
- 4.48 Acres
- $8,371 per Acre
0000 Shoshoni Loop, Fall River Mills, CA 96028
0000 Shoshoni Loop, Fall River Mills, CA 96028Explore Similar Land Within 2 Miles of 96016, CA
$37,500
0000 Shoshoni Loop, Fall River Mills, CA 96028
0000 Shoshoni Loop, Fall River Mills, CA 96028$45,000
0 Lot 32 Shoshoni Loop, Fall River Mills, CA 96028
0 Lot 32 Shoshoni Loop, Fall River Mills, CA 96028$49,000
000 Shoshoni Loop, Fall River Mills, CA 96028
000 Shoshoni Loop, Fall River Mills, CA 96028$39,500
0 Cassel Fall River Rd Unit 22-5451, Fall River Mills, CA 96028