$176,000
318 W Amelia St, Cassville, WI 53806
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,320 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $133/SF
- 196 Days On Market
Current Estimated Value $107,333
Last Listing Agent Barbara Bernhardt River Ridge Realty SW LLC
318 W Amelia St, Cassville, WI 53806