$65,000
- Land
- 1.83 Acres
- $35,519 per Acre
6290 Sky Ridge Rd, Roanoke, VA 24018
6290 Sky Ridge Rd, Roanoke, VA 24018$65,000
6290 Sky Ridge Rd, Roanoke, VA 24018
6290 Sky Ridge Rd, Roanoke, VA 24018$94,900
0 Sugar Loaf Mountain Rd, Roanoke, VA 24018
0 Sugar Loaf Mountain Rd, Roanoke, VA 24018$215,000
40 Upland Dr, Salem, VA 24153
Leah Hedrick MKB, REALTORS(r)
$425,000
3870 Harborwood Rd, Salem, VA 24153
Camryn Lovelace MKB, REALTORS(r)
$649,950
3014 Circle Dr SW, Roanoke, VA 24018
Luke Schmidt BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES SMITH MOUNTAIN LAKE REAL ESTATE
$650,000
3814 Belle Aire Cir SW, Roanoke, VA 24018
Alison O'Brien MKB, REALTORS(r)
$449,950
3878 Harborwood Rd, Salem, VA 24153
Camryn Lovelace MKB, REALTORS(r)
$440,000
5300 Ponderosa Dr, Roanoke, VA 24019
Hal Cone LPT REALTY LLC
$635,000
1562 Strawberry Mountain Dr, Roanoke, VA 24018
Callie Dalton LONG & FOSTER - OAK GROVE
$649,950
5885 Bent Mountain Rd, Roanoke, VA 24018
Christy Crouch RE/MAX ALL POINTS
$409,900
2732 Tully Dr, Roanoke, VA 24019
Bernard Atwood CENTURY 21 WAMPLER REALTY
$399,995
1450 Blackwood Dr, Salem, VA 24153
Rene Reiner REINER REALTY
$559,900
4434 Brentwood Ct, Roanoke, VA 24018
Kendra Porter VIRGINIA REALTY GROUP
$255,000
2747 Embassy Dr, Roanoke, VA 24019
Michael Belcher KELLER WILLIAMS REALTY ROANOKE
$359,950
5433 Eveningwood Ln, Roanoke, VA 24019
Angela Arrington EXP REALTY LLC - STAFFORD
$245,000
0 Timberview Rd, Roanoke, VA 24019
0 Timberview Rd, Roanoke, VA 24019$889,000
5671 Split Rail Ln, Roanoke, VA 24018
Kris Layell BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES PREMIER, REALTORS(r) - MAIN