$330,000
- Land
- 24.5 Acres
- $13,469 per Acre
16047 Fry Dr, Cazenovia, WI 53924
16047 Fry Dr, Cazenovia, WI 53924$330,000
16047 Fry Dr, Cazenovia, WI 53924
16047 Fry Dr, Cazenovia, WI 53924$1,720,000
Tbd Wheat Hollow Rd, Cazenovia, WI 53924
Tbd Wheat Hollow Rd, Cazenovia, WI 53924$1,720,000
TBD Wheat Hollow Rd, Cazenovia, WI 53924
TBD Wheat Hollow Rd, Cazenovia, WI 53924$259,900
29998 County Highway II, Cazenovia, WI 53924
Tina Allbaugh NextHome Prime Real Estate
$530,000
Wheat Hollow Rd, Cazenovia, WI 53924
Wheat Hollow Rd, Cazenovia, WI 53924$530,000
Wheat Hollow Rd, Cazenovia, WI 53924
Wheat Hollow Rd, Cazenovia, WI 53924