$949,000
- Land
- 39.79 Acres
- $23,850 per Acre
0 Piney Creek Ln, North East, MD 21901
0 Piney Creek Ln, North East, MD 21901$949,000
0 Piney Creek Ln, North East, MD 21901
0 Piney Creek Ln, North East, MD 21901$99,000
1 Elizabeth St, Elkton, MD 21921
1 Elizabeth St, Elkton, MD 21921$550,000
0 Pond Creek Ln, 1, Cecilton, MD 21919
0 Pond Creek Ln, 1, Cecilton, MD 21919$425,000
0 Rickards St Unit MDCC2021438, Cecilton, MD 21913
0 Rickards St Unit MDCC2021438, Cecilton, MD 21913$85,000
Lot 1 Turkey Point Rd, Northeast, MD 21901
Lot 1 Turkey Point Rd, Northeast, MD 21901$450,000
0 Old Bayview Rd, North East, MD 21901
0 Old Bayview Rd, North East, MD 21901$299,000
0 Singerly Rd, Elkton, MD 21921
0 Singerly Rd, Elkton, MD 21921$595,000
95 Frog Hollow Ln, Rising Sun, MD 21911
95 Frog Hollow Ln, Rising Sun, MD 21911$560,000
39 Long Dr, Elkton, MD 21921
Christopher Black BHHS Fox & Roach - Hockessin
$567,990
TBD Pine Needle Ct, Conowingo, MD 21918
Mary Ann Hammel Mary Ann Hammel
$6,250,000
120 Beechwood Dr, Port Deposit, MD 21904
120 Beechwood Dr, Port Deposit, MD 21904$100,000
51 S Lockwood Rd, Elkton, MD 21921
Zachary Shelley Streett Hopkins Real Estate, LLC
$399,900
36 Mayse Ln, Conowingo, MD 21918
Lindsey Cooke Real Broker, LLC
$899,000
240 Randalia Rd, Chesapeake City, MD 21915
Donna Harrington Coldwell Banker Realty
$599,000
0 Pulaski Hwy, North East, MD
0 Pulaski Hwy, North East, MD$299,000
916 N Bridge St, Elkton, MD 21921
916 N Bridge St, Elkton, MD 21921$150,000
Lot 4 Mullins Ct, Rising Sun, MD 21911
Lot 4 Mullins Ct, Rising Sun, MD 21911$400,000