$1,300,000
- Land
- 36.69 Acres
- $35,434 per Acre
TBD Farm To Market 36, Farmersville, TX 75442
TBD Farm To Market 36, Farmersville, TX 75442$1,300,000
TBD Farm To Market 36, Farmersville, TX 75442
TBD Farm To Market 36, Farmersville, TX 75442$150,000
TBD Private Road 2737, Caddo Mills, TX 75135
TBD Private Road 2737, Caddo Mills, TX 75135$109,000
TBD Lemonade Ln Unit Lot 7, Farmersville, TX 75442
TBD Lemonade Ln Unit Lot 7, Farmersville, TX 75442$320,000
000 Farm To Market 36, Farmersville, TX 75442
000 Farm To Market 36, Farmersville, TX 75442$355,315
TBD Lot 2 County Road 703, Farmersville, TX 75442
TBD Lot 2 County Road 703, Farmersville, TX 75442$865,000
4013 Private Road 1166, Farmersville, TX 75442
Deirdre Cannon RE/MAX Premier
$460,000
2031 Private Road 1183, Farmersville, TX 75442
Clay Garrett Keller Williams Dallas Midtown
$119,000
Lot 17 County Road 1110, Farmersville, TX 75442
Lot 17 County Road 1110, Farmersville, TX 75442$3,887,520
138 acres County Road 1124, Farmersville, TX 75442
138 acres County Road 1124, Farmersville, TX 75442$295,000
3751 Fm 903, Farmersville, TX 75442
Tonya Mercer Texan Realtor Group LLC
$210,000
5696 County Road 1114, Greenville, TX 75401
5696 County Road 1114, Greenville, TX 75401$412,500
2781 Farm To Market 36 N, Farmersville, TX 75442
Melody Hudson Farmersville Real Estate Company
$159,000
3136 County Road 1076, Celeste, TX 75423
3136 County Road 1076, Celeste, TX 75423$170,000
025 Fm 2194, Celeste, TX 75423
025 Fm 2194, Celeste, TX 75423$108,000
Lot 6 Lemonade Ln, Farmersville, TX 75442