$119,900
12585 Saint Paul St, Center Junction, IA 52212
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,512 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- $79/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $118,811
Last Listing Agent Olivia Williams Iowa Realty
$119,900
12585 Saint Paul St, Center Junction, IA 52212
Last Sold Summary
Current Estimated Value $118,811
Last Listing Agent Olivia Williams Iowa Realty
$527,000
8133 98th St, Wyoming, IA 52362
Last Sold Summary
Current Estimated Value $512,514
Last Listing Agent Kelly Dodge Keller Williams Legacy Group
8133 98th St, Wyoming, IA 52362