$460,000
464 Roast Meat Hill Rd, Killingworth, CT 06419
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,189 Sq Ft
- Built 1890
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $387/SF
- 75 Days On Market
Current Estimated Value $468,385
Last Listing Agent Deborah Pach Compass Connecticut, LLC
464 Roast Meat Hill Rd, Killingworth, CT 06419