$261,513
- Land
- 8.02 Acres
- $32,608 per Acre
1020 W Mccord St, Centralia, IL 62801
1020 W Mccord St, Centralia, IL 62801$261,513
1020 W Mccord St, Centralia, IL 62801
1020 W Mccord St, Centralia, IL 62801$103,000
303 N Marion St, Centralia, IL 62801
Kelley Predium QUINN REALTY AND PROPERTY MANAGEMENT GROUP
$9,900
0 Frazier Ave, Centralia, IL 62801
0 Frazier Ave, Centralia, IL 62801$23,500
11 Deerwood Park, Centralia, IL 62801
Lawren Sanchez
$67,500
100 Deerwood Park, Centralia, IL 62801
Lawren Sanchez
$54,900
0000 Possum Ln, Centralia, IL 62801
0000 Possum Ln, Centralia, IL 62801$22,000
2915 Green St, Centralia, IL 62801
2915 Green St, Centralia, IL 62801$50,000
1002 S Maple St, Centralia, IL 62801
Chad Wilkins Real Broker LLC
$205,000
630 Short St, Centralia, IL 62801
Suzanne Wood Coldwell Banker Allen & Geary
$27,000
58 Deerwood Park, Centralia, IL 62801
Lawren Sanchez
$66,000
1201 E Noleman St, Centralia, IL 62801
Judith Griffin Coldwell Banker Allen & Geary
$530,000
200 N Brooks Ave, Centralia, IL 62801
200 N Brooks Ave, Centralia, IL 62801$1,000 Open House 6/07
130 S Jefferson St, Centralia, IL 62801
130 S Jefferson St, Centralia, IL 62801$27,000
1 Deerwood Park, Centralia, IL 62801
Lawren Sanchez
$5,000 Open House 6/07
122 Arthur St, Centralia, IL 62801
Adam Jokisch Adams Auction & Real Estate Services Inc.
$37,000
28 Deerwood Park, Centralia, IL 62801
Lawren Sanchez
$3,000
1204 S Cherry St, Centralia, IL 62801
1204 S Cherry St, Centralia, IL 62801$89,900
226 S Pine St, Centralia, IL 62801
Emily Toennies Rod Snow, INC.