$150,000 Sold Dec 18, 2025
315 S Pullen Blvd, Centralia, IL 62801
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,860 Sq Ft
- Built 1915
Last Sold Summary
- $52/SF
Current Estimated Value $152,021
Last Listing Agent DeeAnn Arey MIDWEST FARM & LAND
315 S Pullen Blvd, Centralia, IL 62801