$139,900
- Land
- 15.49 Acres
- $9,032 per Acre
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 1, Chaplin, KY 40012
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 1, Chaplin, KY 40012$139,900
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 1, Chaplin, KY 40012
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 1, Chaplin, KY 40012$499,900
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 4, Chaplin, KY 40012
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 4, Chaplin, KY 40012$199,900
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 2, Chaplin, KY 40012
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 2, Chaplin, KY 40012$179,900
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 3, Chaplin, KY 40012
1255 Love Ridge Rd Unit Lot 3, Chaplin, KY 40012