$449,900
- Land
- 35.05 Acres
- $12,836 per Acre
0 Scout Camp Rd, Hughesville, MD 20637
0 Scout Camp Rd, Hughesville, MD 20637$449,900
0 Scout Camp Rd, Hughesville, MD 20637
0 Scout Camp Rd, Hughesville, MD 20637$759,000
28026 Steeple Ct, Mechanicsville, MD 20659
Connie Fitzgerald
RE/MAX One
(227) 999-3568
$650,000
29270 Lilly Way, Mechanicsville, MD 20659
Connie Fitzgerald
RE/MAX One
(227) 997-7478
$425,000
30235 Huntt Rd, Mechanicsville, MD 20659
Vicki Alvey
RE/MAX One
(227) 239-0406
$540,000
29680 All Faith Church Rd, Mechanicsville, MD 20659
Connie Fitzgerald
RE/MAX One
(227) 232-1628
$649,900
30060 Forest View Ln, Mechanicsville, MD 20659
Dell Epps
Weichert, REALTORS
(227) 205-2144
$875,000
28575 Harvest Ln, Mechanicsville, MD 20659
Sandi Foraci
RE/MAX One
(227) 230-0462
$899,999
14426 Shadow Ridge Ct, Hughesville, MD 20637
John Ippolito Redfin Corp
$1,050,000
13722 Forbes Meadow Place, Bryantown, MD 20617
Dorothy Bistransin Redfin Corp
$730,000
14010 Arnette Place, Charlotte Hall, MD 20622
Tig Wright Redfin Corp
$749,995
14550 Dusty Miller Ct, Hughesville, MD 20637
Bernie Alvey Atlantic Sands Realty
$624,999
7173 Juliette Low Ln, Hughesville, MD 20637
Lisa Wills RE/MAX One
$614,999
7860 Lakes End Ct, La Plata, MD 20646
Lisa Wills RE/MAX One
$924,900
14800 Pale Morning Place, Hughesville, MD 20637
Tom Walsh RE/MAX One
$749,900
15690 Cloverleaf Ct, Hughesville, MD 20637
The Burks-Sutten Team CENTURY 21 New Millennium
$729,900
27962 Cathedral Dr, Mechanicsville, MD 20659
Dawn Wood O'Brien Realty ERA Powered
$659,900