$334,900
1015 Lakeshore Walk, Medina, OH 44256
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,576 Sq Ft
- Built 1997
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $212/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $319,244
Last Listing Agent Jamie Powers Howard Hanna
1015 Lakeshore Walk, Medina, OH 44256