$149,900
- Land
- 4.2 Acres
- $35,690 per Acre
4980 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344
4980 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344$149,900
4980 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344
4980 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344$49,500
215 Napa St, Chauvin, LA 70344
Lester Benoit DONNES REAL ESTATE, INC
$135,000
4955 Bayouside Dr, Chauvin, LA 70344
maggie henry CENTURY 21 Action Realty Inc
$249,000
6607 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344
6607 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344$249,000
6607 Highway 56 None, Chauvin, LA 70344
6607 Highway 56 None, Chauvin, LA 70344$60,000
5034 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344
5034 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344$299,000
103 Lillian Ln, Chauvin, LA 70344
Austin Lapeyrouse Mirambell Realty
$187,000
202 Doctor Hugh Saint Martin Dr, Chauvin, LA 70344
Jennifer Fialeix CENTURY 21 Action Realty Inc
$95,000
7760 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344
7760 Louisiana 56, Chauvin, LA 70344Showing Results 41 - 49, Page 2 of 2