$83,000
- Land
- 1.02 Acres
- $81,373 per Acre
5152 Saint Barnabas Rd, Temple Hills, MD 20748
5152 Saint Barnabas Rd, Temple Hills, MD 20748$83,000
5152 Saint Barnabas Rd, Temple Hills, MD 20748
5152 Saint Barnabas Rd, Temple Hills, MD 20748$150,000
5913 Old Branch Ave, Hillcrest Heights, MD 20748
5913 Old Branch Ave, Hillcrest Heights, MD 20748$1,500,000
9306 Marlboro Pike, Upper Marlboro, MD 20772
9306 Marlboro Pike, Upper Marlboro, MD 20772$249,900
6807 Allentown Rd, Temple Hills, MD 20748
6807 Allentown Rd, Temple Hills, MD 20748$950,000
0 Central Ave, Landover, MD 20785
0 Central Ave, Landover, MD 20785$2,800,000
0 Central Ave Unit MDPG2184114, Capitol Heights, MD 20743
0 Central Ave Unit MDPG2184114, Capitol Heights, MD 20743$739,900
2705 Matapeake Dr, Upper Marlboro, MD 20774
Karen Holtz Douglas Realty, LLC
$2,800,000
0 Central Ave Unit MDPG2184116, Capitol Heights, MD 20743
0 Central Ave Unit MDPG2184116, Capitol Heights, MD 20743$429,000
6900 Temple Hill Rd, Temple Hills, MD 20748
March Larkin Move4Free Realty, LLC
$1,500,000
11501 William Beanes Rd, Upper Marlboro, MD 20772
Yvette Strickland Real Broker, LLC
$464,900
9519 Weshurst Ln, Upper Marlboro, MD 20774
Kenny Kenion EXP Realty, LLC
$3,800,000
110 Hill Rd, Hyattsville, MD 20785
110 Hill Rd, Hyattsville, MD 20785$1,300,000
9003 Woodyard Rd, Clinton, MD 20735
9003 Woodyard Rd, Clinton, MD 20735$499,900
8609 North Dr, Clinton, MD 20735
Wendy McLean Fathom Realty MD, LLC
$850,000
0 71st Ave, Seat Pleasant, MD 20743
0 71st Ave, Seat Pleasant, MD 20743$375,000