$99,000
- Land
- 29.66 Acres
- $3,338 per Acre
Lot 6 02311 9026 Unassigned Address, Cheney, WA 99032
Lot 6 02311 9026 Unassigned Address, Cheney, WA 99032$99,000
Lot 6 02311 9026 Unassigned Address, Cheney, WA 99032
Lot 7 02311 9027 Unassigned Address, Cheney, WA 99032
Lot 7 02311 9027 Unassigned Address, Cheney, WA 99032$83,610
xxxx W Vacant Land Unit Parcel 3, Cheney, WA 99004
xxxx W Vacant Land Unit Parcel 3, Cheney, WA 99004$99,000
TBD Lorna Ln Unit Lot I, Cheney, WA 99002
TBD Lorna Ln Unit Lot I, Cheney, WA 99002$24,950
#120 S Caramel Ln, Cheney, WA 99004
Benji Estrellado Cheney Realty, Inc.
$75,632
xxxx W Vacant Land Unit Parcel 17, Cheney, WA 99004
xxxx W Vacant Land Unit Parcel 17, Cheney, WA 99004$71,892
xxxx W Vacant Land Unit Parcel 16, Cheney, WA 99004
xxxx W Vacant Land Unit Parcel 16, Cheney, WA 99004$79,999
840 W 1st St Unit 29, Cheney, WA 99004
Mark Freeman Keller Williams Spokane - Main
$90,000
NKA Lance Hill Rd Unit Parcel 02226.9011, Cheney, WA 99004
NKA Lance Hill Rd Unit Parcel 02226.9011, Cheney, WA 99004$54,900
18617 W Williams Lake Rd Unit 52, Cheney, WA 99004
Alexandrea Watts John L Scott, Inc.
$69,999
16220 S Sherman Rd Unit 38, Cheney, WA 99004
Todd Springer eXp Realty, LLC
$99,000
TBD Lorna Ln Unit Lot J, Cheney, WA 99002
TBD Lorna Ln Unit Lot J, Cheney, WA 99002$68,000
33816 Aztec Ln, Cheney, WA 99004
Lacey McKenna Realty One Group Eclipse
$39,950
840 W 1st #6 St Unit 6, Cheney, WA 99004
Benji Estrellado Cheney Realty, Inc.