$179,000
- Land
- 57.8 Acres
- $3,097 per Acre
57 AC County Road 921, Gaylesville, AL 35973
57 AC County Road 921, Gaylesville, AL 35973$179,000
57 AC County Road 921, Gaylesville, AL 35973
57 AC County Road 921, Gaylesville, AL 35973$29,500
3.90 County Road 235, Leesburg, AL 35983
3.90 County Road 235, Leesburg, AL 35983$57,700
Lot 26 County Road 115, Cedar Bluff, AL 35959
Lot 26 County Road 115, Cedar Bluff, AL 35959$129,000
435 County Road 450 Unit LOT 147, Centre, AL 35960
435 County Road 450 Unit LOT 147, Centre, AL 35960$110,000
Lot 312 County Road 767 Unit 312, Cedar Bluff, AL 35959
Lot 312 County Road 767 Unit 312, Cedar Bluff, AL 35959$37,700
Lot 45 County Road 115, Cedar Bluff, AL 35959
Lot 45 County Road 115, Cedar Bluff, AL 35959$79,500
Lot 52 County Road 767 Unit 52, Cedar Bluff, AL 35959
Lot 52 County Road 767 Unit 52, Cedar Bluff, AL 35959$99,000
Lot 86 County Road 839, Mentone, AL 35984
Lot 86 County Road 839, Mentone, AL 35984$74,000
Lot 48 County Road 767 Unit 48, Cedar Bluff, AL 35959
Lot 48 County Road 767 Unit 48, Cedar Bluff, AL 35959$46,500
Lot 13 County Road 39, Piedmont, AL 36272
Lot 13 County Road 39, Piedmont, AL 36272$67,700
Lot 37 County Road 115, Cedar Bluff, AL 35959
Lot 37 County Road 115, Cedar Bluff, AL 35959$67,500
1 County Road 155, Centre, AL 35960
1 County Road 155, Centre, AL 35960$219,900
Lot 16 County Road 462, Centre, AL 35960
Lot 16 County Road 462, Centre, AL 35960$57,300
Lot 33 County Road 31, Centre, AL 35960
Lot 33 County Road 31, Centre, AL 35960$164,900
lot 10 County Road 479, Cedar Bluff, AL 35959