Est $1,147,393
119 State Park Rd, Chester, NJ 07930
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,973 Sq Ft
- Built 1976
Last Sold Summary
- 53% Above List Price
- $252/SF
- 8 Days On Market
- Last Sold Price $749,000
- Sep 14, 2020
Last Listing Agent CAROL SULLIVAN WEICHERT REALTORS