$399,900
- Land
- 6.14 Acres
- $65,130 per Acre
0 High St N Unit RTC3000420, Carthage, TN 37030
0 High St N Unit RTC3000420, Carthage, TN 37030$399,900
0 High St N Unit RTC3000420, Carthage, TN 37030
0 High St N Unit RTC3000420, Carthage, TN 37030$52,900
0 Turkey Creek Hwy Unit RTC2685680, Carthage, TN 37030
0 Turkey Creek Hwy Unit RTC2685680, Carthage, TN 37030$149,900
0 Duke Hollow Ln Unit RTC3067742, Carthage, TN 37030
0 Duke Hollow Ln Unit RTC3067742, Carthage, TN 37030$299,900
0 Duke Hollow Ln Unit RTC3067758, Carthage, TN 37030
0 Duke Hollow Ln Unit RTC3067758, Carthage, TN 37030$129,900
0 Bowman St, Carthage, TN 37030
0 Bowman St, Carthage, TN 37030$149,900
0 Duke Hollow Ln Unit RTC3067726, Carthage, TN 37030
0 Duke Hollow Ln Unit RTC3067726, Carthage, TN 37030$54,000
0 Sanders Dr Unit 40, South Carthage, TN 38547
0 Sanders Dr Unit 40, South Carthage, TN 38547$248,000
0 Gordonsville Hwy Unit 8, Gordonsville, TN 38563
0 Gordonsville Hwy Unit 8, Gordonsville, TN 38563$59,000
0 Duke Hollow Ln Unit Lot 2, Carthage, TN 37030
0 Duke Hollow Ln Unit Lot 2, Carthage, TN 37030$259,900
0 McClures Bend Ln Unit 242252, Carthage, TN 37030
0 McClures Bend Ln Unit 242252, Carthage, TN 37030$259,900
0 McClures Bend Ln Unit RTC3133233, Carthage, TN 37030
0 McClures Bend Ln Unit RTC3133233, Carthage, TN 37030$139,900
0 Duke Hollow Ln Unit RTC3067749, Carthage, TN 37030
0 Duke Hollow Ln Unit RTC3067749, Carthage, TN 37030$14,900
0 Duke Hollow Ln Unit .11, Carthage, TN 37030
0 Duke Hollow Ln Unit .11, Carthage, TN 37030$149,900