$496,000 Last List Price
000 Rd H, Bird City, KS 67756
- Land
- 160 Acres
- $3,100 per Acre
Last Sold Summary
- 75 Days On Market
Last Listing Agent Cory Busse
000 Rd H, Bird City, KS 67756
$496,000 Last List Price
000 Rd H, Bird City, KS 67756
Last Sold Summary
Last Listing Agent Cory Busse
000 Rd H, Bird City, KS 67756
$479,250 Last List Price
000 Ancient Indian Traders Trail, Bird City, KS 67731
Last Sold Summary
Last Listing Agent Cory Busse
000 Ancient Indian Traders Trail, Bird City, KS 67731
$924,000 Last List Price
000 36, Bird City, KS 67731
Last Sold Summary
Last Listing Agent Cory Busse
000 36, Bird City, KS 67731