$365,000 Last List Price
602 Creighton St, Cheyenne, WY 82009
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,728 Sq Ft
- Built 1972
Last Sold Summary
- $211/SF
- 40 Days On Market
Current Estimated Value $365,725
Last Listing Agent Natacha Gaspar #1 Properties
602 Creighton St, Cheyenne, WY 82009