$280,000 Sold May 20, 2025
5146 S Artesian Ave, Chicago, IL 60632
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,100 Sq Ft
- Built 1963
Last Sold Summary
- 10% Below List Price
- $255/SF
- 45 Days On Market
Current Estimated Value $288,806
Last Listing Agent Homero Garza Charles Rutenberg Realty
5146 S Artesian Ave, Chicago, IL 60632