$115,000
- Land
- 4.79 Acres
- $24,008 per Acre
0 NW 76th Ave, Chiefland, FL 32626
0 NW 76th Ave, Chiefland, FL 32626$115,000
0 NW 76th Ave, Chiefland, FL 32626
0 NW 76th Ave, Chiefland, FL 32626$49,900
Lot 47 NW 73rd St, Chiefland, FL 32626
Lot 47 NW 73rd St, Chiefland, FL 32626$49,900
Lot 46 NW 73rd St, Chiefland, FL 32626
Lot 46 NW 73rd St, Chiefland, FL 32626$175,000
TBD 000 NW US Hwy 19n, Chiefland, FL 32626
TBD 000 NW US Hwy 19n, Chiefland, FL 32626$34,000
00 NW 74th Ct Unit 112, Chiefland, FL 32626
00 NW 74th Ct Unit 112, Chiefland, FL 32626$169,000
3450 NW 110th St, Chiefland, FL 32626
3450 NW 110th St, Chiefland, FL 32626$34,000
00 NW 74th Ct, Chiefland, FL 32626
00 NW 74th Ct, Chiefland, FL 32626$449,000
6891 NW 88th Ln, Chiefland, FL 32626
Brad Smith
UNITED COUNTRY SMITH & ASSOCIATES - NEWBERRY
(352) 717-8187
$299,000
00 U S 19, Chiefland, FL 32626
Brad Smith
United Country Smith & Associates Trenton
(352) 758-5515
$59,900
000 NW 115th St, Chiefland, FL 32626
000 NW 115th St, Chiefland, FL 32626$1,175,000
5190 NW 90 Ave, Chiefland, FL 32626
Nancy Zubler
BIG BEND HOME & LAND LLC
(352) 832-4998
$225,000
TBD NW 40th Ave, Chiefland, FL 32626
TBD NW 40th Ave, Chiefland, FL 32626$650,000
9492 NW 46th Place, Chiefland, FL 32626
Robert Turnipseed
Hometown Realty of North Fl. Inc.
(352) 717-6918
$175,000
TBD 000 NW US Hwy 19 N, Chiefland, FL 32626
TBD 000 NW US Hwy 19 N, Chiefland, FL 32626$72,000
TBD U S Highway 19, Chiefland, FL 32626
TBD U S Highway 19, Chiefland, FL 32626$425,000 New Construction
2691 NW County Road 345, Chiefland, FL 32626