$270,000
1259 W Chocktoot St, Chiloquin, OR 97624
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,670 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $162/SF
- 56 Days On Market
Last Listing Agent Yadira Inda-Lopez Vantage Point Brokers, LLC
1259 W Chocktoot St, Chiloquin, OR 97624