$18,900
- Land
- 1.33 Acres
- $14,211 per Acre
352-112-09 Strecker St, China Lake Acres, CA 93555
352-112-09 Strecker St, China Lake Acres, CA 93555$18,900
352-112-09 Strecker St, China Lake Acres, CA 93555
352-112-09 Strecker St, China Lake Acres, CA 93555$69,900
352-141-13 Johnston Ave, China Lake Acres, CA 93555
352-141-13 Johnston Ave, China Lake Acres, CA 93555$19,900
0 Strecker St, Ridgecrest, CA 93555
0 Strecker St, Ridgecrest, CA 93555$259,999
1101 Strecker St, Ridgecrest, CA 93555
Kathy Blurton Vaughn Realty
$219,000
3921 W Ward Ave, Ridgecrest, CA 93555
Timothy Jacobs TNT Western Homes Inc.
$114,000
4828 Sydnor Ave, Ridgecrest, CA 93555
Gary Frausto Radiant Real Estate
$20,000
0 Plains Blackbird Unit 2607153, Inyokern, CA 93527
0 Plains Blackbird Unit 2607153, Inyokern, CA 93527$329,900
1500 N Everett St, Ridgecrest, CA 93555
Megan Jones Palomino Properties
$18,000
352-161-14 N Alford St, China Lake Acres, CA 93555
352-161-14 N Alford St, China Lake Acres, CA 93555$35,000
1261 Strecker St, China Lake Acres, CA 93555
1261 Strecker St, China Lake Acres, CA 93555$99,900
3761 Swallow Ave, Ridgecrest, CA 93555
Karla Salazar Capitol Real Estate Group
$19,000
084-264-13 Mercury St, Inyokern, CA 93527
084-264-13 Mercury St, Inyokern, CA 93527$95,000
1540 Mercury, Ridgecrest, CA 93555
Angela Rodriguez Ridgecrest Realty
$10,000
5229 Ocotillo Ave, China Lake Acres, CA 93555
Timothy Jacobs TNT Western Homes Inc.
$89,900
5217 Chaparral Dr, Ridgecrest, CA 93555
Kathy Blurton Vaughn Realty