$672,700
- Land
- 217 Acres
- $3,100 per Acre
0000 Highway 395, Pearsonville, CA 93545
0000 Highway 395, Pearsonville, CA 93545$672,700
0000 Highway 395, Pearsonville, CA 93545
0000 Highway 395, Pearsonville, CA 93545$330,000
0 Pearson Rd, Pearsonville, CA 93527
0 Pearson Rd, Pearsonville, CA 93527$14,600
084-264-05 Las Flores Ave, Pearsonville, CA 93527
084-264-05 Las Flores Ave, Pearsonville, CA 93527$129,000
11 Sterling Rd, Pearsonville, CA 93527
11 Sterling Rd, Pearsonville, CA 93527$14,600
084-264-07 Las Flores Ave, Pearsonville, CA 93527
084-264-07 Las Flores Ave, Pearsonville, CA 93527$80,000
341-083-29 W Bowman Rd, Pearsonville, CA 93527
341-083-29 W Bowman Rd, Pearsonville, CA 93527$14,600
084-264-08 Las Flores Ave, Pearsonville, CA 93527
084-264-08 Las Flores Ave, Pearsonville, CA 93527$129,000
401 Sterling Rd, Pearsonville, CA 93527
401 Sterling Rd, Pearsonville, CA 93527$80,000
341-083-27 W Bowman Rd, Pearsonville, CA 93527
341-083-27 W Bowman Rd, Pearsonville, CA 93527