$429,000
- Land
- 29.62 Acres
- $14,483 per Acre
TBD Tract 6 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633
TBD Tract 6 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633$429,000
TBD Tract 6 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633
TBD Tract 6 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633$499,000
TBD Tract 8 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633
TBD Tract 8 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633$469,000
TBD Tract 7 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633
TBD Tract 7 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633$125,000
1027 Dominion Oaks Dr, China Spring, TX 76633
1027 Dominion Oaks Dr, China Spring, TX 76633$149,900
1909 Jackson Ln, China Spring, TX 76633
1909 Jackson Ln, China Spring, TX 76633$975,000
1311 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633
1311 Talbert Ranch Rd, China Spring, TX 76633Showing Results 81 - 86, Page 3 of 3