3
New Construction Homes in China, TX
-
-
$250,900 Lot/Land
1700 Blanch Rd, China, TX 77613
- 13.17 Acres
- $19,051 per Acre
-
$145,500 Lot/Land
552 E Lee Ave, Bevil Oaks, TX 77713
- 4.37 Acres
- $33,295 per Acre
$250,900 Lot/Land
1700 Blanch Rd, China, TX 77613
$145,500 Lot/Land
552 E Lee Ave, Bevil Oaks, TX 77713