$1,253,045 Sold Feb 23, 2026
18367 Errol Way, Chino Hills, CA 91709
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,386 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $525/SF
- 81 Days On Market
Last Listing Agent Diana Maldonado Trumark Construction Services Inc
18367 Errol Way, Chino Hills, CA 91709