$225,000
340 Erickton Dr, Anniston, AL 36207
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,358 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $166/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $233,859
Last Listing Agent Randall Doss KW Realty Group
340 Erickton Dr, Anniston, AL 36207