$110,000
- Land
- 5.59 Acres
- $19,678 per Acre
0 SE 44th St, Choctaw, OK 73020
0 SE 44th St, Choctaw, OK 73020$110,000
0 SE 44th St, Choctaw, OK 73020
0 SE 44th St, Choctaw, OK 73020$769,999
9909 Jamie Way, Choctaw, OK 73020
Lindsey Bunch LB Realty Group-MB of Oklahoma
$625,000
14029 N Ridge Dr, Choctaw, OK 73020
Bonnie Irwin KW Summit
$950,000
5617 Asheville Way, Choctaw, OK 73020
5617 Asheville Way, Choctaw, OK 73020
$538,840
The Wesley Bonus Room Plan at Westfall, Choctaw, OK 73020
$65,000
4905 Cinder Cir, Choctaw, OK 73020
4905 Cinder Cir, Choctaw, OK 73020$330,000
16591 SE 29th St, Choctaw, OK 73020
Logan Hagan Heather & Company Realty Group
$444,840
The Blue Spruce Bonus Room 2 Plus Plan at Westfall, Choctaw, OK 73020
$689,480
913 Reedser Way, Choctaw, OK 73020
Chris Clark Real Broker LLC
$65,000
15008 SE 50th St, Choctaw, OK 73020
15008 SE 50th St, Choctaw, OK 73020$93,000
2400 Harper St, Choctaw, OK 73020
2400 Harper St, Choctaw, OK 73020$280,000
12786 SE 19th St, Choctaw, OK 73020
Lina Ballinger Heather & Company Realty Group
$125,000
00 Highway 9 Hwy, Tecumseh, OK 74873
00 Highway 9 Hwy, Tecumseh, OK 74873$240,000
5000 S Hiwassee Rd, Choctaw, OK 73020
5000 S Hiwassee Rd, Choctaw, OK 73020$284,490
913 Westfall Dr, Choctaw, OK 73020
$299,000
12607 SE 18th St, Choctaw, OK 73020
Kat Kosmala ERA Courtyard Real Estate
$244,900
12805 SE 18th St, Choctaw, OK 73020
Linda Schilz Linsch Realty LLC
$350,000
15705 Patricia Place, Choctaw, OK 73020
Jeff Parker Butterfield Overland Realty And Auction LLC
$65,000
4900 Cinder Cir, Choctaw, OK 73020