$385,000
1203 N Kiowa St, Chouteau, OK 74337
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,736 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $141/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $374,692
Last Listing Agent Michael Peters Skyline Realty, LLC
1203 N Kiowa St, Chouteau, OK 74337