$149,000
- Land
- 2.54 Acres
- $58,661 per Acre
7110 N Brighton Ave, Kansas City, MO 64119
7110 N Brighton Ave, Kansas City, MO 64119$149,000
7110 N Brighton Ave, Kansas City, MO 64119
7110 N Brighton Ave, Kansas City, MO 64119$350,000
497 NW 68th St, Kansas City, MO 64118
497 NW 68th St, Kansas City, MO 64118$275,000
6814 N Liberty St, Kansas City, MO 64118
Randy Beale Home and Land Realty
$385,000
1419 NW 79th St, Kansas City, MO 64118
Jennifer Cox Iconic Real Estate Group, LLC
$635,000
11201 N Wabash Ave, Kansas City, MO 64155
Amanda McCoy Keller Williams KC North
$466,520
8890 N Monroe Ave, Kansas City, MO 64156
Larry Eckhoff RE/MAX Innovations
$515,000
1913 CeMcO Dr, Liberty, MO 64068
Kelli Chabot Keller Williams KC North
$288,000
5014 N Cypress Ave, Kansas City, MO 64119
Patty Farr RE/MAX House of Dreams
$420,000
7106 N Holly Ct, Kansas City, MO 64118
Megan O'Keefe RE/MAX Innovations
$569,900
8125 N Farley Ave, Kansas City, MO 64158
Drew Page RE/MAX Premier Realty
$75,000
3706 N Cleveland Ave, Kansas City, MO 64117
3706 N Cleveland Ave, Kansas City, MO 64117$500,000
1437 Coventry Ln, Liberty, MO 64068
Hightower Herita Team Jason Mitchell Real Estate Mis
$365,000
3517 N College Ave, Kansas City, MO 64117
Eric Craig ReeceNichols-KCN
$365,000
5232 N Cambridge Ave, Kansas City, MO 64119
Danielle Guzman-Querry Chartwell Realty LLC
$75,000
Lot 16 NE 43 St, Kansas City, MO 00000
Lot 16 NE 43 St, Kansas City, MO 00000$445,990
Chatham Plan at Ella's Crossing, Liberty, MO 64068
$15,000
5822 NE Barnes Ave, Kansas City, MO 64119