$350,000 Sold Apr 27, 2026
1130 Lakepoint Dr, Clarksville, VA 23927
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,403 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $249/SF
- 13 Days On Market
Current Estimated Value $408,518
Last Listing Agent Karin Kuhn POINTE REALTY GROUP LLC
1130 Lakepoint Dr, Clarksville, VA 23927