$85,000
- Land
- 1.34 Acres
- $63,433 per Acre
0 Landward Ln Unit A11941003, Lakeside, FL 32068
0 Landward Ln Unit A11941003, Lakeside, FL 32068$85,000
0 Landward Ln Unit A11941003, Lakeside, FL 32068
0 Landward Ln Unit A11941003, Lakeside, FL 32068$325,000
1279 Pirates Cove Ln, Fleming Island, FL 32003
Philip Aitken Your Home Sold Guaranteed Realty Advisors
$300,000
511 Deercroft Ln, Orange Park, FL 32065
Philip Aitken Your Home Sold Guaranteed Realty Advisors