$67,900
- Land
- 14.84 Acres
- $4,575 per Acre
Elk River Rd Unit Lot WP001, Procious, WV 25164
Elk River Rd Unit Lot WP001, Procious, WV 25164$67,900
Elk River Rd Unit Lot WP001, Procious, WV 25164
Elk River Rd Unit Lot WP001, Procious, WV 25164$97,000
0 Sycamore St, Clay, WV 25133
0 Sycamore St, Clay, WV 25133$154,900
0 Route 26 Rd Unit 281534, Clay, WV 25043
0 Route 26 Rd Unit 281534, Clay, WV 25043$85,000
1945 Wilson Ridge Rd, Duck, WV 25063
1945 Wilson Ridge Rd, Duck, WV 25063