$199,995
- Land
- 9.5 Acres
- $21,052 per Acre
4435 Whittier (Lot 1) Rd, Clayton, WA 99110
4435 Whittier (Lot 1) Rd, Clayton, WA 99110$199,995
4435 Whittier (Lot 1) Rd, Clayton, WA 99110
4435 Whittier (Lot 1) Rd, Clayton, WA 99110$440,995
4435 Whittier (Lot 2) Rd, Clayton, WA 99110
4435 Whittier (Lot 2) Rd, Clayton, WA 99110$425,000
910 N Margaret Ave, Deer Park, WA 99006
Keri McCombs
RE/MAX Inland Empire
(509) 792-3120
$245,995
4435 Whittier (Lot 3) Rd, Clayton, WA 99110
4435 Whittier (Lot 3) Rd, Clayton, WA 99110$796,500
39980 Lake Summit Dr, Loon Lake, WA 99148
Jared Urbick Kelly Right Real Estate of Spokane
$515,000
8410 W Valley Rd, Clayton, WA 99110
Steffani Murphy Redfin
$649,900
7824 W Dahl Rd, Deer Park, WA 99006
Jim Palmer Real Estate Marketplace NW,Inc
$545,000
4262 Aspen Hill Way, Clayton, WA 99110
Jim Palmer Real Estate Marketplace NW,Inc
$679,000
XXXX W Mason Rd, Deer Park, WA 99006
Teresa Jaynes Windermere City Group
$564,850
1226 N Park Ct, Deer Park, WA 99006
Stacy Flascher Coldwell Banker Tomlinson
$599,000
40349 Sunset Dr, Loon Lake, WA 99148
Jenna Norris CENTURY 21 Waterfront
$649,900
1262 N Park Ave, Deer Park, WA 99006
Dale Johnson Windermere North
$635,000
4422 Railroad Ave, Clayton, WA 99110
Gina Mosey Realty One Group Eclipse
$800,000
44998 Lake Shore Homes Rd, Loon Lake, WA 99148
Sherri Dotts KELLER WILLIAMS REALTY COLVILLE
$531,850
34300 N Short Rd, Deer Park, WA 99006
Stacy Flascher Coldwell Banker Tomlinson
$169,000
Lot 3 Mule Deer Ln, Deer Park, WA 99006
Lot 3 Mule Deer Ln, Deer Park, WA 99006$65,000