$2,200,000
- Land
- 60.08 Acres
- $36,618 per Acre
451 County Road B, Ashland, NE 68003
451 County Road B, Ashland, NE 68003$2,200,000
451 County Road B, Ashland, NE 68003
451 County Road B, Ashland, NE 68003$760,000
1105 Bluejay Way, Ashland, NE 68003
Elaine Milroy
BHHS Ambassador Real Estate
(402) 796-6646
$650,000
2207 N 22nd St, Ashland, NE 68003
Elaine Milroy
BHHS Ambassador Real Estate
(402) 781-8727
$540,000
0 County Road 5, Ashland, NE 68003
0 County Road 5, Ashland, NE 68003$350,000
716 Timberstone Dr, Clear Creek, NE 68003
716 Timberstone Dr, Clear Creek, NE 68003$395,000
339 S Marina Way, Ashland, NE 68003
339 S Marina Way, Ashland, NE 68003$1,699,000
2726 Furnas St, Ashland, NE 68003
Dan Sedlacek Nebraska Realty
$375,000
337 S Marina Way, Ashland, NE 68003
337 S Marina Way, Ashland, NE 68003$650,000
627 Kingfisher Cir, Clear Creek Township, NE 68003
627 Kingfisher Cir, Clear Creek Township, NE 68003$1,699,000
876 Big Wake Point Unit 62, Ashland, NE 68003
Kira Mayer Nest Real Estate, LLC
$345,000
714 Timberstone Dr, Clear Creek Township, NE 68003
714 Timberstone Dr, Clear Creek Township, NE 68003$1,050,000
676 Legacy Pointe, Ashland, NE 68003
Eric Carraher Meraki Realty Group
$375,000
338 Marina Way, Ashland, NE 68003
338 Marina Way, Ashland, NE 68003$659,900
275 Driftwood Ln, Ashland, NE 68003
Dan Sedlacek Nebraska Realty
$1,299,900
677 Serenity Pointe, Ashland, NE 68003
Van Deeb Prime Home Realty
$540,000
647 Bald Eagle Blvd, Clear Creek Township, NE 68003
647 Bald Eagle Blvd, Clear Creek Township, NE 68003$1,000,000