$85,000
- Land
- 5.47 Acres
- $15,539 per Acre
11430 National Pike, Clear Spring, MD 21722
11430 National Pike, Clear Spring, MD 21722$85,000
11430 National Pike, Clear Spring, MD 21722
11430 National Pike, Clear Spring, MD 21722$309,900
12463 Gateway Ave, Hagerstown, MD 21740
Steve Powell
Samson Properties
(240) 860-1706
$219,900
11933 Heather Dr, Hagerstown, MD 21740
Steve Powell
Samson Properties
(240) 339-8055
$399,000
14005 Dry Run Rd, Clear Spring, MD 21722
Roland Layman Samson Properties
$550,000 Open House 5/23
15749 Spade Rd, Hagerstown, MD 21740
Craig Marsh Marsh Realty
$399,900
99 Charlotte St, Hagerstown, MD 21740
Mike Hansell RE/MAX Results
$650,000
17015 Bivens Ln, Hagerstown, MD 21740
Kari Shank Samson Properties
$409,900 Coming Soon
15225 Fairview Rd, Clear Spring, MD 21722
Jon Fleming Weichert Realtors - Blue Ribbon
$425,000 Open Sun 1PM - 3PM
16458 Fairview Rd, Hagerstown, MD 21740
Brooke Hill Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty
$745,000 Open Sat 12PM - 2PM
17123 Bivens Ln, Hagerstown, MD 21740
Isis Tepper Berkshire Hathaway HomeServices PenFed Realty
$460,000 Coming Soon
11339 Gift Rd, Clear Spring, MD 21722
Stacey Nikirk Roberts Realty Group, LLC
$499,999
12845 Independence Rd, Clear Spring, MD 21722
Christopher Mouser Pearson Smith Realty, LLC
$1,000,000
14122 Mercersburg Rd, Clear Spring, MD 21722
Mary Llewellyn The KW Collective
$465,000
14626 National Pike, Clear Spring, MD 21722
Christy Hemshrodt Mackintosh, Inc.
$639,900 Open Sat 12PM - 4PM
11717 Ashton Rd, Clear Spring, MD 21722
Jay Day LPT Realty, LLC
$469,000 Open Sat 12PM - 3PM
13117 Resh Rd, Hagerstown, MD 21740
Donna Reichert Real Estate Innovations
$200,000 Pre-Foreclosure
12109 Heather Dr, Hagerstown, MD 21740
Mr. Michael Majorian Samson Properties
$990,000
0 Walnut Point W, Wilson-Conococheague, MD 21740
0 Walnut Point W, Wilson-Conococheague, MD 21740$159,999
13804 Mercersburg Rd, Clear Spring, MD 21722
Dan Rochon EXP Realty, LLC
$69,900
15219 Fairview Rd, Clear Spring, MD 21722
15219 Fairview Rd, Clear Spring, MD 21722$4,200,000
13224 Greencastle Pike, Hagerstown, MD 21740
13224 Greencastle Pike, Hagerstown, MD 21740$4,200,000
13224 Greencastle Pike, Hagerstown, MD 21740
Joshua Woods Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty
$4,200,000
13224 Greencastle Pike, Hagerstown, MD 21740
$149,000
14521 Fairview Hill Ln, Clear Spring, MD 21722
14521 Fairview Hill Ln, Clear Spring, MD 21722$100,000
13638 Creek View Dr, Hagerstown, MD 21740
13638 Creek View Dr, Hagerstown, MD 21740$189,000
12021 Heather Dr, Hagerstown, MD 21740
Casey Cauffman Sullivan Select, LLC.
$150,000
16218 Mcgregor Dr, Hagerstown, MD 21740
Craig Marsh Marsh Realty
$290,000
13020 Resh Rd, Hagerstown, MD 21740
Jon Fleming Weichert Realtors - Blue Ribbon
$34,900
0 Rockdale Rd, Clear Spring, MD 21722
0 Rockdale Rd, Clear Spring, MD 21722$2,890,000
15149 Bloyers Ave, Hagerstown, MD 21740
Krystal Stewart RG Realty, Inc.
$9,000,000
0 Catholic Church Rd, Big Pool, MD 21711
0 Catholic Church Rd, Big Pool, MD 21711$175,000
16940 Shinham Rd, Hagerstown, MD 21740
Kerry Mandrik Long & Foster Real Estate, Inc.
$499,000
15244 Fairview Rd, Big Spring, MD 21722
15244 Fairview Rd, Big Spring, MD 21722$55,000
11868 National Pike, Clear Spring, MD 21722
11868 National Pike, Clear Spring, MD 21722$850,000
0 Mulberry St, Clear Spring, MD 21722