$350,000 Sold May 08, 2026
340 Jeremiah Way, Clearville, PA 15535
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,728 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $203/SF
- 103 Days On Market
Current Estimated Value $304,500
Last Listing Agent Adam Conrad Team Team Perry Wellington Realty, LLC
340 Jeremiah Way, Clearville, PA 15535