$62,000
- Land
- 1.79 Acres
- $34,637 per Acre
00 Davidson Cir, Greers Ferry, AR 72067
00 Davidson Cir, Greers Ferry, AR 72067$62,000
00 Davidson Cir, Greers Ferry, AR 72067
00 Davidson Cir, Greers Ferry, AR 72067$125,000
0 Hwy 110 E Unit 26012884, Heber Springs, AR 72543
0 Hwy 110 E Unit 26012884, Heber Springs, AR 72543$39,900
Lot 40 Primrose Creek, Heber Springs, AR 72543
Lot 40 Primrose Creek, Heber Springs, AR 72543$244,900
109 Crossbow Place, Fairfield Bay, AR 72088
Libby Utley Re/Max Encore - NLR
$19,950
Lots 44 & 45 Lakeview Dr, Heber Springs, AR 72543
Lots 44 & 45 Lakeview Dr, Heber Springs, AR 72543$39,900
Lot 39 Primrose Creek, Heber Springs, AR 72543
Lot 39 Primrose Creek, Heber Springs, AR 72543$25,000
TBD Bryant Rd, Greers Ferry, AR 72067
TBD Bryant Rd, Greers Ferry, AR 72067$245,000
872 Dogwood Trail, Heber Springs, AR 72543
Britany Haley The Real Estate Center LLC
$96,000
4475 Heber Springs Rd W, Quitman, AR 72131
4475 Heber Springs Rd W, Quitman, AR 72131$39,900
Lot 45 Primrose Creek, Heber Springs, AR 72543
Lot 45 Primrose Creek, Heber Springs, AR 72543$249,000
25 Rose Cir, Drasco, AR 72530
Terri Douglas RE/MAX Advantage Heber Springs
$155,000
110 Lake Dr, Drasco, AR 72530
Taylor Knapp Landry Greers Ferry Lake Realty
$5,000
Lot 489 Hersfeld Rd, Drasco, AR 72530
Lot 489 Hersfeld Rd, Drasco, AR 72530$159,900
217 Trailwood Dr, Heber Springs, AR 72543
Nancy Morman Crye*Leike Brock Real Estate
$193,500
27 Winkley Shoals Cove, Heber Springs, AR 72543
Kimberly Logan Crye*Leike Brock Real Estate
$225,000
504 Case St, Heber Springs, AR 72543
Jan Hearn Crye*Leike Brock Real Estate
$2,500
Lot 217 Block 1 E Blue Ridge Terrace, Fairfield Bay, AR 72088
Lot 217 Block 1 E Blue Ridge Terrace, Fairfield Bay, AR 72088$249,900
411 Hillcrest Dr, Heber Springs, AR 72543
Shelia Hill Crye*Leike Brock Real Estate
$175,000
60 Andre Ln, Greers Ferry, AR 72067
Stan Harmon Donham Realty
$325,000
1324 Edgemont Rd, Quitman, AR 72131
Connie Flowers Preferred Realty
$19,000
Lot 352 Danube Dr, Drasco, AR 72530
Lot 352 Danube Dr, Drasco, AR 72530$300,000
85 Lakeshore Dr, Greers Ferry, AR 72067
Joshua Cole Venture Realty Group - Cabot
$127,500
0 Bivens Rd E, Quitman, AR 72131
0 Bivens Rd E, Quitman, AR 72131$40,000
0 Higgins Rd Unit 26001616, Greers Ferry, AR 72067
0 Higgins Rd Unit 26001616, Greers Ferry, AR 72067$1
1804 Westgate Dr, Heber Springs, AR 72543
David Brewer Wilson Real Estate Auctioneers, Inc.
$15,000
Lot 309 Chalet Ridge, Drasco, AR 72530
Lot 309 Chalet Ridge, Drasco, AR 72530$39,000
Lot 18 Woodland, Greers Ferry, AR 72067
Lot 18 Woodland, Greers Ferry, AR 72067$549,000
0 Main Street & Ely Dr Unit 24025687, Heber Springs, AR 72543
0 Main Street & Ely Dr Unit 24025687, Heber Springs, AR 72543$19,000
Lot 417 Autobahn Dr, Drasco, AR 72530
Lot 417 Autobahn Dr, Drasco, AR 72530$38,080
Tract 4- 2600 Libby Rd Unit Tract 4, Heber Springs, AR 72543
Tract 4- 2600 Libby Rd Unit Tract 4, Heber Springs, AR 72543$12,500
Lots 18-30 Buckhead Trail, Francis Township, AR 72530
Lots 18-30 Buckhead Trail, Francis Township, AR 72530$19,000
Lot 300 Tannenbaum Rd, Drasco, AR 72530
Lot 300 Tannenbaum Rd, Drasco, AR 72530$39,900
Lot 42 Primrose Creek, Heber Springs, AR 72543
Lot 42 Primrose Creek, Heber Springs, AR 72543$200,000
599 Rocking T Dr, Heber Springs, AR 72543
599 Rocking T Dr, Heber Springs, AR 72543$40,000
78-81 Jaquero, Greers Ferry, AR 72067
78-81 Jaquero, Greers Ferry, AR 72067$377,000
13160 Heber Springs Rd, Locust Grove, AR 72550
Deborah Kerley Century 21 Portfolio
$395,000
401 & 403 N Conway, Heber Springs, AR 72581
Boyd Anderson Crye*Leike Brock Real Estate
$799,000
375 Lake Shore Dr W, Higden, AR 72067
Billie Jade Smith Crye*Leike Brock Real Estate
$15,000
Lot 330 Deer Run Cir, Drasco, AR 72530
Lot 330 Deer Run Cir, Drasco, AR 72530$399,500
000 Old Brewer, Greers Ferry, AR 72044
000 Old Brewer, Greers Ferry, AR 72044Showing Results 201 - 240, Page 6 of 18