$179,000
- Land
- 3.21 Acres
- $55,763 per Acre
2716 E Farm To Market 4, Cleburne, TX 76031
2716 E Farm To Market 4, Cleburne, TX 76031$179,000
2716 E Farm To Market 4, Cleburne, TX 76031
2716 E Farm To Market 4, Cleburne, TX 76031$257,990 New Construction
840 Eagles Nest Dr, Cleburne, TX 76031
840 Eagles Nest Dr, Cleburne, TX 76031$1,231,800
7461 County Road 1202, Cleburne, TX 76031
7461 County Road 1202, Cleburne, TX 76031$899,000
601 County Road 805, Cleburne, TX 76031
601 County Road 805, Cleburne, TX 76031$224,990 New Construction
111 Levi Dr, Cleburne, TX 76031
111 Levi Dr, Cleburne, TX 76031$125,000
4032 Highland Oaks Ln, Cleburne, TX 76031
4032 Highland Oaks Ln, Cleburne, TX 76031$219,990 New Construction
113 Levi Dr, Cleburne, TX 76031
113 Levi Dr, Cleburne, TX 76031$3,247,500
2532 S Highway 171, Cleburne, TX 76031
Crystal Barrett
RE/MAX Visionary
(682) 343-9465
$300,000
619 Mansfield Rd, Cleburne, TX 76031
Kissy Day
Ebby Halliday, REALTORS
(682) 398-0989
$242,990 New Construction
828 Bluffview Dr, Cleburne, TX 76031
828 Bluffview Dr, Cleburne, TX 76031$545,000
1012 County Road 701a, Cleburne, TX 76031
Julie Baumgartner
RE/MAX Trinity
(682) 297-7527
$1,598,000
4425 County Road 711, Cleburne, TX 76031
Preston Kelley
Webb Kirkpatrick Real Estate, Inc
(682) 468-1109
$1,200,000
1149 County Road 426, Cleburne, TX 76031
Brandon Reichenau
RE/MAX FRONTIER
(682) 900-6991
$179,000
2700 E Farm To Market 4, Cleburne, TX 76031
2700 E Farm To Market 4, Cleburne, TX 76031$250,000
7178 County Road 1204, Cleburne, TX 76033