$90,000
- Land
- 1.45 Acres
- $62,069 per Acre
1928 County Road 3434n, Cleveland, TX 77327
1928 County Road 3434n, Cleveland, TX 77327$90,000
1928 County Road 3434n, Cleveland, TX 77327
1928 County Road 3434n, Cleveland, TX 77327$249,000
2405 County Road 2235, Cleveland, TX 77327
Lisa Keefe
JLA Realty
(281) 957-3120
$120,000
86 County Road 319, Cleveland, TX 77327
Kelli Semar JLA Realty
$35,000
4150 Road 5726, Cleveland, TX 77327
4150 Road 5726, Cleveland, TX 77327$240,000
1322 Road 5263, Cleveland, TX 77327
Ivonne Alvarez HomeSmart
$55,000
715 Road 5203, Cleveland, TX 77327
715 Road 5203, Cleveland, TX 77327$10,000
0 Road 2723 Unit 63319240, Cleveland, TX 77327
0 Road 2723 Unit 63319240, Cleveland, TX 77327$170,000
13363 Highway 105, Cleveland, TX 77327
Jessica Whitmire LPT Realty, LLC
$239,900
76 Road 51030, Cleveland, TX 77327
Crystal Hernandez Walzel Properties - Corporate Office
$48,995
0 Ross Ave, Cleveland, TX 77327
0 Ross Ave, Cleveland, TX 77327$83,900
238 County Road 3545, Cleveland, TX 77327
238 County Road 3545, Cleveland, TX 77327$35,000
10024 Road 5868, Cleveland, TX 77535
10024 Road 5868, Cleveland, TX 77535$58,000
32 Road 5118, Cleveland, TX 77327
32 Road 5118, Cleveland, TX 77327$65,000
668 Road 5109, Cleveland, TX 77327
668 Road 5109, Cleveland, TX 77327$149,900
1839 Road 5502, Cleveland, TX 77327
Sylvia Reyes SevenTwenty Realty and Investments
$62,500
773 Road 5007, Cleveland, TX 77327
773 Road 5007, Cleveland, TX 77327$325,000
964 Road 5203, Cleveland, TX 77327
Florencio Villalpando Keller Williams Summit