$48,000
- Land
- 1.25 Acres
- $38,400 per Acre
757 Appaloosa Ave, Clewiston, FL 33440
757 Appaloosa Ave, Clewiston, FL 33440$48,000
757 Appaloosa Ave, Clewiston, FL 33440
757 Appaloosa Ave, Clewiston, FL 33440$285,000
235 N Kennel St, Clewiston, FL 33440
Linda Maldonado Dyess Real Estate
$650,000
1750 Panama Ave, Clewiston, FL 33440
EDWIN REYES Tower Team Realty, LLC
$225,000
1550 Old Us Highway 27, Clewiston, FL 33440
Juliette Gaslonde United Realty Group Inc
$329,999
205 E Sugarland Cir, Clewiston, FL 33440
K.C. Stanley-Lynn Southern Heritage Real Estate
$47,000
180 S Kennel St, Clewiston, FL 33440
180 S Kennel St, Clewiston, FL 33440$350,000
487 Avenida Del Sur, Clewiston, FL 33440
Rolando Gonzalez Keller Williams Realty - Welli
$410,000
220 S Kennel St, Clewiston, FL 33440
Magarita Benitez MRB Realty Group
$600,000
545 N Isora St, Clewiston, FL 33440
Lisa Walker Sugar Realty, Inc.
$275,000
820 N Romero St, Clewiston, FL 33440
Gregoria Martinez Dominex Realty Group LLC
$145,000
1004 Kentucky Ave, Clewiston, FL 33440
Monica Villa SWFL Legacy Realty Group LLC
$170,000
1031 Della Tobias Ave, Clewiston, FL 33440
Monica Villa SWFL Legacy Realty Group LLC
$165,000
741 Alabama Ave, Clewiston, FL 33440
Monica Villa SWFL Legacy Realty Group LLC
$135,000
1132 Mississippi Ave, Clewiston, FL 33440
Monica Villa SWFL Legacy Realty Group LLC
$17,999
1027 Della Tobias Ave, Clewiston, FL 33440
1027 Della Tobias Ave, Clewiston, FL 33440$849,000
202 Ridgewood Ave, Clewiston, FL 33440
Lisa Walker Sugar Realty, Inc.
$250,000
1806 John Rd, Clewiston, FL 33440