$82,900
- Land
- 8.03 Acres
- $10,324 per Acre
TBD Par Road 8-103, Clinton, LA 70722
TBD Par Road 8-103, Clinton, LA 70722$82,900
TBD Par Road 8-103, Clinton, LA 70722
TBD Par Road 8-103, Clinton, LA 70722$325,000
8081 La Hwy 961, Clinton, LA 70722
Robyn Eunice
Dream Home Realty
(225) 420-0984
$1,350,000
40459 Greenwell Springs Rd, Clinton, LA 70722
40459 Greenwell Springs Rd, Clinton, LA 70722$249,999
11230 Toler St, Clinton, LA 70722
Melvin Mitchell Century 21 Investment Realty
$455,000
7940 Highway 63, Clinton, LA 70722
John Fabirkiewicz Marketplace Homes
$279,000
10429 Williams Dr, Clinton, LA 70722
Cynthia Smith Cynthia Smith Real Estate Group, LLC
$455,000
7940 Highway 63 None, Clinton, LA 70722
John Fabirkiewicz Marketplace Homes
$625,000
9821 Bank Street Extension, Clinton, LA 70722
Cynthia Smith Cynthia Smith Real Estate Group, LLC
$457,900
7940 La Hwy 63, Clinton, LA 70722
John Fabirkiewicz Trowbridge Realty Corporation
$325,000
11164 Plank Rd, Clinton, LA 70722
Rachel Creed Keller Williams Realty-First Choice
$140,000
tbd Beechgrove Rd, Clinton, LA 70722
tbd Beechgrove Rd, Clinton, LA 70722$104,900
9756 Plank Rd, Clinton, LA 70722
9756 Plank Rd, Clinton, LA 70722$179,000
6257 Upper C Rd, Clinton, LA 70722
6257 Upper C Rd, Clinton, LA 70722$146,000
8454 La Hwy 961, Clinton, LA 70722
8454 La Hwy 961, Clinton, LA 70722$120,000
000 Plank Rd, Clinton, LA 70722
000 Plank Rd, Clinton, LA 70722$249,900
0 Idlewild Rd, Clinton, LA 70722
0 Idlewild Rd, Clinton, LA 70722$145,900
3 3 Knotch Rd, Clinton, LA 70722
3 3 Knotch Rd, Clinton, LA 70722$23,400