$40,000
- Land
- 3.84 Acres
- $10,417 per Acre
0 Sally Dr, Clinton, SC 29325
0 Sally Dr, Clinton, SC 29325$40,000
0 Sally Dr, Clinton, SC 29325
0 Sally Dr, Clinton, SC 29325$299,987
114 York St, Clinton, SC 29325
Ron Clyde Clyde Realty, LLC
$164,999
115 Tango Dr Unit SDT 8 Chestnut B, Clinton, SC 29325
Katherine Jarrett Lennar Carolinas LLC
$495,000
00 S Carolina 72, Clinton, SC 29325
00 S Carolina 72, Clinton, SC 29325$173,949
121 Tango Dr Unit SDT 11 Chestnut BEL, Clinton, SC 29325
Katherine Jarrett Lennar Carolinas LLC
$199,000
223 Oak St, Clinton, SC 29325
Anthony Morgan Bluefield Realty Group
$164,999
113 Tango Dr Unit SDT 7 Chestnut A, Clinton, SC 29325
Katherine Jarrett Lennar Carolinas LLC
$19,000
552 Springdale Dr, Clinton, SC 29325
552 Springdale Dr, Clinton, SC 29325$150,000
200 Jefferson St, Clinton, SC 29325
Meri Frady RE/MAX Results Greenville
$199,900
3190 Apple Orchard Rd, Clinton, SC 29325
Ashley Smith EXP Realty LLC
$269,900
75 Creekfield Rd, Clinton, SC 29325
Susan Anderson Upstate Realty, Inc.
$450,000
00 S Carolina 72, Cross Hill, SC 29332
00 S Carolina 72, Cross Hill, SC 29332$297,000
00 S Carolina 72, Clinton, SC 29325
00 S Carolina 72, Clinton, SC 29325$95,000
891 Charlottes Rd, Clinton, SC 29325
Quaterrius Pitts EXP Realty LLC
$445,000
0 Highway 76 E Unit 1480702, Clinton, SC 29325
0 Highway 76 E Unit 1480702, Clinton, SC 29325$79,000
77 Palmetto St, Clinton, SC 29325
Larry Young Young's Real Estate, LLC
$164,999
113 Tango Dr, Clinton, SC 29325
$449,900
203 S Adair St, Clinton, SC 29325
Melissa Patton Keller Williams One