$262,500
- Land
- 21 Acres
- $12,500 per Acre
TBD Fm 603 Lot 1 of 4, Clyde, TX 79510
TBD Fm 603 Lot 1 of 4, Clyde, TX 79510$262,500
TBD Fm 603 Lot 1 of 4, Clyde, TX 79510
TBD Fm 603 Lot 1 of 4, Clyde, TX 79510$715,275
TBD (84.15ac) Farm To Market Road 603, Clyde, TX 79510
TBD (84.15ac) Farm To Market Road 603, Clyde, TX 79510$44,000
1004 Southwind Cir, Clyde, TX 79510
1004 Southwind Cir, Clyde, TX 79510$1,200,000
17380 County Road 225, Clyde, TX 79510
John Ekdahl Ekdahl Real Estate
$764,000
11775 County Road 242, Clyde, TX 79510
Casey McNeely McNeely Real Estate LLC
$2,696,040
723 Farm To Market Road 2926, Clyde, TX 79510
723 Farm To Market Road 2926, Clyde, TX 79510$499,000
3255 Fm 604 S, Clyde, TX 79510
John Ekdahl Ekdahl Real Estate
$1,675,000
Tbd Buckskin Ranch Rd, Clyde, TX 79510
Tbd Buckskin Ranch Rd, Clyde, TX 79510$1,536,000
County Road 247, Novice, TX 79538
County Road 247, Novice, TX 79538$750,000
605 Hunt St, Clyde, TX 79510
605 Hunt St, Clyde, TX 79510$265,000 New Construction
1821 Sandpiper Dr, Clyde, TX 79510
Amber Sanders Sendero Properties, LLC
$375,000
4639 County Road 276, Baird, TX 79504
Shandi Maynard Arnold-REALTORS
$389,900
8102 County Road 254, Clyde, TX 79510
Gia Jones Coldwell Banker Apex, REALTORS
$498,900
901, Clyde, TX 79510
John Mark Willits Berkshire Hathaway HS Stovall
$246,000
817 Tanglewood Dr, Clyde, TX 79510
Dan Kubinski Crowned Eagle Realty
$250,000
121 Sandy Ln, Clyde, TX 79510
Shelly Woods Coldwell Banker Apex, REALTORS
$415,000
9776 County Road 258, Clyde, TX 79510
Jeff Branson Williamson-Branson Real Estate